W dniu dzisiejszym w Kościele pw. Bożego Ciała w Józefowie nad Wisłą odbyły się uroczystości związane z rocznicą Uchwalenia Konstytucji 3 Maja, która
do dziś jest symbolem dążenia do wolności i silnego Państwa
Burmistrz Józefowa nad Wisłą Pan Paweł Grabek wraz z Przewodniczącą Rady Miejskiej Panią Ireną Kręcisz oraz Radnymi, złożyli wieniec, pod tablicą upamiętniającą Żołnierzy Armii Krajowej z terenów Gminy Józefów nad Wisłą.
Uroczyście odśpiewaliśmy Hymn Polski oraz Pieśni Patriotyczne.
Składamy podziękowania na ręce Burmistrza Pana Pawła Grabka oraz Przewodniczącej Pani Ireny Kręcisz wraz z Radnymi Rady Miejskiej, Sołtysów, Księży, Dyrektorów Szkół oraz dzieci i młodzieży z ZSO w Józefowie nad Wisłą, Szkoły im. Powstańców Styczniowych w Chruślinie, Szkoły Podstawowej w Starych Boiskach, Publicznej Szkoły w Chruślankach Józefowskich, Dyrektorów jednostek organizacyjnych, Klubów Seniora z Józefowa nad Wisłą, Prawna, Spław oraz Boisk, Ochotniczym Strażom Pożarnym oraz wszystkim mieszkańcom Gminy Józefów nad Wisłą uczestniczącym w dzisiejszej Mszy Świętej.
Wasza obecność była wyrazem szacunku dla naszej historii, tradycji i wartości, które wciąż są dla Nas ważne. Wspólnie pokazaliśmy, że pamięć o tym wyjątkowym wydarzeniu wciąż żyje w Naszych sercach.♥





















