Burmistrz Józefowa nad Wisłą Paweł Grabek wraz z Radnymi Rady Miejskiej, serdecznie zapraszają wszystkich miłośników czterech kółek na Retro Rajd, który odbędzie się w dniu 1 maja 2026r. na placu przed Urzędem Miasta w Józefowie nad Wisłą.
Moc klasyków w jednym miejscu, by podziwiać motoryzacyjną historię „ Kultowego PRL” w pełnym blasku.
Będziemy mogli przenieść się w czasie na czterech kołach, gdzie każda rysa na lakierze to osobna historia, a zapach starej tapicerki przenosi nas do czasów, kiedy samochody miały duszę.
Nie technologia, a charakter. Nie osiągi, a styl. Tak budowano marzenia.





